Ana Sayfa Portal Gelişmiş Arama Üye Listesi Takvim Yardım Belgeleri
Tarih: 21.05.2019, Saat: 11:02 Hoşgeldin, Ziyaretçi: (Giriş YapÜye Ol)
Hızlı Arama:
Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Devlet Teror Dengesi
04.09.2012, 22:56
Yorum: #1
Devlet Teror Dengesi
Terörist ne demek ? Herkes herkesi terörist ilan edip duruyor, demek ki birilerine göre de devlet terörist olabiliyor.

Böyle şekillenince düşünce, uzlaşma da barış da mümkün görülemez. Sorunun çözülmesi yerine terörün bitirilmesi masalı tam bir demokrasi zırvalığı, dünya`nın akıbeti ALLAH`ındır, insanların değil. Önce sapkınlıklarından kurtulup tövbe ederlerse bir kurtuluş söz konusu yoksa topyekün azab ile uyarılma hali söz konusu. Bilmem gerçeği bırakıp illüzyonlara saplanmayı önler mi bu yazılanlar ama ALLAH yolunda olan bir savaşa şahitlik edemedik bizler.

Ortadoğu ve dünya halkları şeytanın vesvesesi altında cinayetler işliyor ve her grup kendi yandaşını şehit ilan edip, karşı tarafa kin kusuyor. İblis`in planı da bu değil miydi ? Şükreden insanlar olsaydık şayet bu coğrafyada herkese yetecek kadar nimet kaynıyordu ama nankör ve müşrik ehli kitap (Hırıstiyan, Yahudi ve Kuran`a muhatap dinini tahrif ederek müşrik olan mezhepçiler) malesef ahiretini bu dünya için satmış ve helaki hak eden milletler olmuşlardır. Her biri palavralarla halkını kandırkmakta ve asıl gaye kölelik sistemini devam ettirmektir.

Bu düzende kaos ne kadar çok olursa kişisel özgürlükler de isyansızca çok kolayca yok edilebilir ve asker-polis devletleri kurulur. Bu şekilde oligarşinin elinde sözde sivil irade ile korunma söz konusu oluyor. Parlementer sistemin düzmece kandırmacası ile en dip tabakadaki her şeyden habersiz bırakılan ve eve ekmek götürmek için bütün hayatını feda eden kişiye sanki söz hakkı tanınmış gibi muame yapılıyor. Ancak hiç bir kurumda bu gibi aşağı tabakadaki şahıslara eşit bir muamelede bulunulmaz. Bırakın eşiti bu gibiler polisin elinde ölür, dövülür, sövülür, kovulur, hak aramaya kalksa suçlu çıkarılır, hastanelerde veya ceza evlerinde süründürülür, çoluğu cocuğu sokağa düşer ve korunmuş memurun elinde şamar oğlanına döner.Tüm dünya halklarını ezen bir devletler birliği var ve başlarında sadece zengin ailelere mensup kişiler var, artık açıkça görülen olan şey ise bu oligarşik yapı "hem devletleri hem örgütleri tek elinde barındırıyor." Bu devletler arasında neredeyse bütün dünya devletleri var. Şuan Türkiye bu oluşumda ortadoğu şefliği üstlenmek için can atıyor ve emperyalizme hizmet ederek kurtuluş arıyor. İşte bu yüzden bundan sonraki günlerde her türlü belanın içinde kendisini daha çok bulacaktır. Ok yaydan çıktığı belli bir takım planların son aşamları bu coğrafya da ve tam yüz sene önceki gibi anadoluda başlayacak ve inş ALLAH yine burada bitecektir gibi görünüyor mantıksal olarak sadece.

Kendi meşruiyetini tartıştıracak kadar ileri giden bir devlet anlayışı bu yüzyılda tamamen yıkılacaktır. Bastığı paralarda pul kadar değer taşımayacaktır. Dolandırılan halkların çocukları eğer varoluş devam ederse bu çağda yaşananlardan bir çok utanç tablosu çıkarıp belki ibret alacaklardır. Eğitimin ve sağlığın yok olduğunu göremeyenler cahiller değil, malesef okumuş insanların olduğu "acayip cahil" bir dönemden geçiyoruz buna rağmen ahlaktaki ilerlemeler ise az da olsa bir topluluk tarafından oldukça ileri taşınmış ve çağın belki 200 sene ilerisinde. Bunun sebebini de yine SünnetULLAH `da : ALLAH inkar edenler istemeseler bile ALLAH nurunu tamamlayacaktır ve iman edenleri çoğaltacaktır, onlar yenileceklerdir, GALİP OLAN HER AN ALLAH`tır, sünnetine bağlıyorum. Hızlı bir Kur`ana dönüş ile gerçek bir barış cephesi oluşacak ve kimsenin tahmin etmediği güçler dünyaya egemen olacaktır buna göre. Bu yasa işlerken bizlerin görevi yerimizi tespit edip ona göre hazırlanmaktır, düşmanlığın asıl kaynağı insan değil SünnetULLAH`tır. İşte bu yüzden barışı koruyacak savaşlardan sorumluyuz. Bu sorumluluk biz sevmesek de bize yüklendi. Buna göre oluşumları desteklemekten ve oluşturmaktan korkmamak ve hicret ile cihad konularında gerçeğe uygun yol haritaları belirlemek her aklı çalışan Kur`an bilgisi olan mümine farzdır. Umarım bu farzı erteleyenlerden olmayız.
kullanıcının tüm mesajlarını bul
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  tarihte linç girişimi ile öldürülen ilk devlet adamı kimdir? admin 0 705 10.09.2015 20:43
Son Yorum: admin
  pirinç devlet kontrolünde mi üretilir sebebi nedir? admin 0 433 10.09.2015 20:15
Son Yorum: admin
  Dardy Weinberg Dengesi alimallah 0 218 17.10.2013 20:45
Son Yorum: alimallah
  Kuran Ve Teror alimallah 0 417 22.09.2013 15:14
Son Yorum: alimallah
  Teror Ve İslam alimallah 0 409 06.08.2013 01:47
Son Yorum: alimallah

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi


Sitemizde bulunan materyallerin 'Allah' (C.C), rızası için çoğaltılmasında herhangi bir sakınca yoktur.
Ayrıca sitede bulunan konularda, yorum yapan şahısların, yapmış oldukları yorumlar sadece şahsi bir yorum olduğu bilinmelidir.